Samenwerking met afdeling dermatologie Radboudumc gestart
12-09-2025
Binnen de vakgroep dermatologie zijn mooie stappen gezet om de continuïteit van zorg voor onze patiënten te waarborgen. Op 1 september zijn er artsen niet in opleiding (ANIOS) gestart met spreekuren op de polikliniek, onder supervisie van een ervaren dermatoloog.
Zij zijn in eerste instantie drie dagen per week aanwezig; vanaf oktober wordt dit uitgebreid naar vier dagen per week. Hierdoor kunnen we lopende zorg voor onze dermatologiepatiënten voortzetten én, binnen afzienbare tijd, weer nieuwe patiënten in onze regio helpen. Over dat laatste informeren wij jullie te zijner tijd.
Een belangrijke stap in het beschikbaar houden van specialistische zorg dichtbij huis – daar doen we het voor.
Tegelijkertijd hebben we na bijna 9 jaar afscheid genomen van dermatoloog Imke Ferket. Wij wensen Imke veel succes in haar nieuwe baan en bedanken haar voor haar inzet.