
Nieuwe physician assistent in het Maasziekenhuis
24-01-2025
Per 1 januari is Remco Westerhoff gestart als Physician Assistant in de vaatchirurgie van het Maasziekenhuis, met aandachtsgebieden perifeer arterieel vaatlijden en aneurysmatisch vaatlijden.
Sinds 2020 werkte Remco in het Radboudumc binnen de vaatchirurgie. Daarvoor deed hij tien jaar ervaring op als PA chirurgie in het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, met aandachtsgebieden in trauma-, vaat- en longchirurgie, waar hij ook zijn opleiding afrondde.
“Als Physician Assistant combineer ik ruim 15 jaar praktijkervaring met een passie voor patiëntgerichte zorg. Wat mij drijft, is samen met de patiënt de beste behandeling te kiezen, waarbij soms de keuze om niets te doen even waardevol kan zijn. Ik vind het belangrijk dat de patiënt goed begrijpt wat de aandoening inhoudt, wat de voor- en nadelen van de behandeling zijn, en wat het behandelplan inhoudt, zodat we samen tot weloverwogen beslissingen komen. Het opbouwen van een vertrouwensband met de patiënt, zowel poliklinisch als klinisch, maakt mijn werk bijzonder. Daarnaast hecht ik veel waarde aan een goede samenwerking met huisartsen, zodat zij volledig op de hoogte zijn van het behandelplan.”
Gerelateerde nieuws items
